zdrowieJEMY

Piotr Kowalczyk
18.07.2019

W łatwy sposób możesz wzmocnić jelita, zrzucić zbędne kilogramy oraz obniżyć poziom cholesterolu. Wystarczy, że włączysz do swojej codziennej diety jogurt prebiotyczny Bieluch.

Co daje jogurt prebiotyczny?

Zastanawiasz się dlaczego i czy w ogóle warto włączyć go do codziennej diety? Odpowiedź brzmi tak. W całkowicie naturalny sposób pomoże Ci uzupełnić mikroflorę układu pokarmowego i pobudzi namnażanie bakterii probiotycznych w jelitach. Są one bardzo ważne nie tylko dla zdrowia jelit, ale tak naprawdę całego organizmu. Pomagają obniżać poziom cholesterolu we krwi, zrzucić zbędne kilogramy oraz wspomagają trawienie. Udowodniono, że niektóre szczepy bakterii probiotycznych działają też przeciwnowotworowo oraz przeciwalergicznie, a także łagodzą objawy nietolerancji białek mleka. Jogurt grecki Bieluch zawiera tylko naturalne składniki i mogą go bez przeszkód jeść nawet osoby z nietolerancją laktozy.

Kiedy warto włączyć go do diety

W każdym przypadku, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, bo poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Mogą i powinni regularnie jeść go zarówno dorośli, jak i dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Zwłaszcza po przebytej kuracji antybiotykowej, aby wzmacniać odbudowę mikroflory jelitowej, a także po infekcji czy podczas rekonwalescencji. Jogurt prebiotyczny warto jeść też wtedy, gdy często chorujesz i łapiesz infekcje, bo wzmacnia odporność. Dobrze włączyć go do diety również jeśli często masz problemy jelitowe lub trawienne. Wszystko dlatego, że jogurt grecki Bieluch zawiera silny prebiotyk - inulinę, pochodzącą z cykorii. To składnik, którym odżywiają się dobre bakterie jelitowe i który sprzyja ich namnażaniu się w jelitach. To z kolei pomaga zachować równowagę całego układu pokarmowego. Jogurt prebiotyczny Bieluch jest też doskonałym źródłem witamin B2, B12 oraz wapnia, niezbędnego dla prawidłowego rozwoju kości.

Konkurs z Bieluchem

Jeśli planujesz włączyć ten niezwykle zdrowy jogurt do swojej diety, albo już wzmacniasz nim swój organizm, teraz możesz jeszcze bardziej na tym skorzystać. Od 15 lipca jedząc zdrowy jogurt prebiotyczny Bieluch możesz wygrywać nagrody. Wystarczy, że kupisz sześć opakowań jogurtu, wytniesz oznaczenia na wieczku, prześlesz na wskazany adres i odbierzesz nagrody. Więcej dowiesz się tutaj: http://smbieluch.pl/pl/konkurs.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.