Szafy chłodnicze apteczne

Marek Szydełko
03.12.2021

Przechowywanie leków oraz produktów medycznych wymaga dokładnego respektowania założeń producenta. Właściwe przechowywanie lekarstw gwarantuje ich działanie w czasie, deklarowanym przez producenta, określonym terminem przydatności, zamieszczonym na opakowaniu. Niezależnie od pojemności, formy preparatu oraz rodzaju opakowania wiele produktów medycznych przystosowanych jest do przechowywania w warunkach chłodniczych. Służą temu niezawodne szafy chłodnicze apteczne, dzięki którym w placówce dystrybucyjnej, przed wydaniem klientowi zachowują pełnię właściwości.

Szafy chłodnicze apteczne-niezawodne urządzenia do przechowywania leków

Większość preparatów leczniczych wymaga przechowywania w stałej temperaturze o wartości 3 do 5 ºC. Warunki te spełniają szafy chłodnicze laboratoryjne, wyposażone w nowoczesne elementy, tworzące sprawnie działający system chłodniczy. Szafy chłodnicze do aptek wykazują się stabilnością, niezawodnością użytkowania oraz ergonomią, niezbędną w pomieszczeniach przechowywania i dystrybucji leków. Efektowne witryny chłodnicze pozwalają eksponować zawartość, ułatwiając tym samym szybki dostęp do preparatów. Urządzenia typu szafy chłodnicze przeszklone posiadają regulowany układ półek, zapewniający dostosowanie ich wysokości do specyfiki przechowywanych produktów. 

Witryna chłodnicza do ekspozycji preparatów medycznych i suplementów

W aptekach częste jest eksponowanie popularnych oraz wprowadzanych na rynek preparatów typu suplementy witaminowe, suplementy diety oraz preparatów o charakterze witaminowym, kosmetycznym. Produkty te wymagają nie tylko przechowywania w odpowiednich warunkach, nierzadko chłodniczych, ale i doskonałej, przemyślanej ekspozycji, gwarantujące =j zainteresowanie klientów. Niezawodne, nowocześnie prezentujące się witryny chłodnicze doskonale sprawdzają się w roli ekspozytora preparatów medycznych oraz suplementów. Dzięki ich zróżnicowanym wymiarom i pojemnościom wpisują się w potrzeby właścicieli małych oraz przestronnych aptek. Co jest istotne podczas eksponowania preparatów w aptece? Widoczność produktów przy jednoczesnej niedostępności zawartości dla osób postronnych. Szafa chłodnicza Liebherr oraz podobne produkty posiadają klucze w zestawie. Szafy chłodnicze zamykane na klucz to gwarancja bezpieczeństwa. Chcesz sprawdź rodzaje szaf chłodniczych wejdź na stronę lodo.pl

Wysokiej klasy urządzenia chłodnicze do aptek

Najnowocześniejsze szafy i witryny chłodnicze, sprawdzające się w laboratoriach oraz aptekach to urządzenia o doskonałych parametrach technicznych. Niezawodne mechanizmy zapewniają trwałość użytkowania w trybie ciągłym, wentylację wnętrza szaf oraz automatyczne odszranianie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom lekarstwa, materiał do badań oraz wszelkie, wymagające odpowiednego przechowywania produkty wykazują się niezawodnością na co dzień. Światło LED działa ekonomicznie oraz niezawodnie. Drzwi szaf chłodniczych do aptek, zamykane na klucz stanowią gwarancję bezpieczeństwa przechowywania szczególnie w przypadku preparatów, wymagających ścisłego nadzoru oraz kontroli. Wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia chłodnicze, stosowane w aptekach gwarantują niezmienne właściwości produktów, przechowywanych w ich wnętrzu. Absorbcja wilgoci, utrzymanie stałej temperatury oraz możliwość modyfikowania układu półek wewnątrz witryny stanowi gwarancję dostosowania szafy do potrzeb użytkownika. Wybierz jakość, widoczna w każdym detalu i niezawodność, dzięki której zyskasz uznanie i zaufanie klientów. W aptece jakość oraz niezawodność dzięki optymalnie dostosowanym urządzeniom gwarantuje zdrowie klientów. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.