Profesjonalne wyposażenie gabinetu okulistycznego i optycznego

Remigisz Szulc
19.08.2020

Otwarcie gabinetu okulistycznego lub salonu optycznego wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniego wykształcenia i wiedzy, ale także z zakupem właściwego sprzętu. Działalność związana z leczeniem wzroku wymaga precyzji i ciągłego aktualizowania posiadanych informacji. Okulistyka jest bardzo szybko rozwijającą się dziedziną medycyny. Do tego pacjenci są bardziej wymagający i świadomi, że mogą korzystać z usług na najwyższym poziomie. Znaczenie ma także dość duża konkurencja w tej sferze. Dlatego działając na rynku okulistycznym, warto współpracować z doświadczonym i profesjonalnym dostawcą sprzętu i narzędzi optycznych i okulistycznych.

Polski dostawca sprzętu optycznego i okulistycznego

Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Dotyczy to również kwestii zakupu wyposażenia potrzebnego do prowadzenia działalności gospodarczej. Optyk lub okulista powinien pracować na sprzęcie najwyższej jakości. Najwyższą jakość w swojej dziedzinie gwarantuje z pewnością sprzęt marki WECO, którego autoryzowanym dystrybutorem w Polsce jest firma KRAK-OPTIC Sp. z o.o.

KRAK-OPTIC to firma, której swoją działalność rozpoczęła w 1994 r. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy oraz współpraca z okulistami i optykami zarówno z Polski, jak i zza granicy, to świadectwo profesjonalizmu i poważnego podejścia do klienta. Warto wspomnieć, że KRAK-OPTIC jest partnerem handlowym największej w Polsce sieci optycznej Vision Express Polska.

Poza sprzedażą firma świadczy również serwis urządzeń okulistycznych i optycznych. Wykwalifikowani serwisanci potrafią znaleźć przyczynę awarii i sprawnie naprawić sprzęt. Poza tym wykonują przeglądy techniczne wraz z wpisem do paszportu technicznego urządzenia.

Jakie produkty znajdują się ofercie?

KRAK-OPTIC oferuje swoim klientom szereg urządzeń, które są dedykowane badaniom oraz leczeniu oczu. Katalog produktów obejmuje sprzęt przeznaczony do okulistyki oraz sprzęt przypisany do optyki. W ofercie sklepu są najwyższej klasy urządzenia, takie jak między innymi:

  • stacje diagnostyczne, czyli wielofunkcyjne maszyny, które umożliwiają wykonanie od kilku do kilkunastu rodzajów badań na jednym urządzeniu (na przykład: topografię refrakcję, pachymetrię, analizę suchego oka, tonometrię, keratometrię);
  • mikroskopy,
  • dioptromierze, tonometry, lampy szczelinowe,
  • kamery, panele LCD, adaptery do obrazowania oka do smartfonu,
  • autorefraktometry,
  • szlifierki,
  • przylepce optyczne,
  • barwiarki,
  • urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji.

Na uwagę zasługuje także oferta mebli okulistycznych. Obowiązkowym wyposażeniem gabinetu są unity okulistyczne. Największą praktycznością charakteryzują się unity występujące w komplecie z szufladą oraz regulowanym pulpitem. Na stronie sklepu krak-optic.pl zaprezentowano również ofertę wygodnych foteli w różnych kolorach.

Czy to prawda, że firma prowadzi giełdę używanych urządzeń?

Oferowane produkty są na tyle profesjonalne i trwałe, że nadają się do wieloletniego użytkowania w różnych gabinetach. Firma KRAK-OPTIC postanowiła zatem uruchomić giełdę używanego sprzętu okulistycznego.

Fachowcy zajmujący się wzrokiem mają teraz dostęp do wysokospecjalistycznego sprzętu. Z giełdy skorzystać mogą zarówno osoby chcące sprzedać posiadane urządzenia, jak i osoby, które chcą taki sprzęt nabyć.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.