Klinika medycyny estetycznej - czym się zajmuje?

Marek Szydełko
01.07.2021

Klinika medycyny estetycznej- czym się zajmuje?

Medycyna estetyczna zajmuje się- mówiąc najprościej- poprawianiem urody w sposób inwazyjny. Nie każdy rodzi się piękny, niektórzy mają z tego tytułu ogromne kompleksy, które uprzykrzają życie. Można z nimi walczyć! Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na szybkie uzyskanie zadowalających efektów. Nie ulega wątpliwości, że holistyczne podejście kliniki medycyny estetycznej daje niemal nieograniczone możliwości. Oprócz zabiegów stricte chirurgicznych, w gabinecie przeprowadza się również szereg innych, popularnych zabiegów szerokie zakresu techniki medycyny estetycznej. 

5 najpopularniejszych zabiegów w klinice medycyny estetycznej

Zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest mnóstwo. My jednak skupimy się na tych najbardziej popularnych. Jakie zabiegi są wykonywane najczęściej? Które z nich należą do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej?

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa pozwala na skuteczne i szybkie pozbycie się zbędnego i niechcianego owłosienia. To sposób o wiele skuteczniejszy niż np. depilowanie maszynką jednorazową. W ten sposób skóra pozostaje gładka przez długi czas, bez konieczności ciągłego powtarzania zabiegu.

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek to kolejny zabieg z szerokiego zakresu technologii medycyny estetycznej. Regeneracja skóry pozwala na jej młody wygląd, a wszelkie zmarszczki zostają wypełnione specjalnym wypełniaczem. Ten zabieg jest wyjątkowo popularny wśród kobiet, które nie mogą pogodzić się z upływającym czasem.

Powiększanie ust

Kolejnym zabiegiem z zakresu kosmetologii jest powiększanie ust. Polega na wstrzyknięcie w wargi specjalnej substancji, która powoduje ich widoczne wypełnienie. To kontrowersyjny zabieg, budzący skrajne emocje, wciąż jednak niezwykle popularny.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny, mówiąc inaczej, makijaż na stałe. Polega on na wykonaniu trwałego makijażu, który jest czymś w rodzaju tatuażu. Jest on bardzo trwały, a na oczach pozostaje nawet przez kilka lat.

Mezoterapia

To kolejny zabieg, medycyny estetycznej. Służy zredukowaniu zmarszczek, niedoskonałości w obrębie twarzy. Już u progu kliniki warto przekazać lekarzowi niezbędne informacje o określonych problemach, które mogą w jakiś sposób uniemożliwić przeprowadzenie zabiegu.

Zalety medycyny estetycznej

Zalety medycyny estetycznej są wręcz niezmierzone. Po pierwsze, zyskuje na niej nasz wygląd, po drugie znacznie poprawia się samopoczucie i samoocena. Warto skorzystać z takiej usługi i cieszyć się wymarzonym wyglądem. Klinika medycyny estetycznej czeka na Ciebie!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.