Jak działa generator wody Redox i dlaczego warto go mieć?

Mateusz Nowak
12.01.2018

Właściwości wody Redox zostały już dobrze poznane – wiadomo, że zawarty w niej wodór molekularny H2 ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Aby samodzielnie wyprodukować wodę wodorową, niezbędny jest generator wody Redox. Czym kierować się przy jego wyborze?

Woda Redox na zdrowie

Japońcy naukowcy już wiedzą – codzienne picie wody Redox to same korzyści. Gdy zawartość wodoru w tej wodzie jest wystarczająco duża, ma ona właściwości antyoksydacyjne, co oznacza, że skutecznie usuwa z organizmu wolne rodniki. O tych najczęściej mówi się w kontekście starzenia się organizmu. Nie wszyscy pamiętają, że im więcej wolnych rodników w organizmie, tym nie tylko szybciej pojawiają się oznaki jego starzenia (np. zmarszczki), lecz także dochodzi do stresu oksydacyjnego, który może doprowadzić do rozwoju licznych chorób. Skoro woda Redox przyczynia się do usuwania wolnych rodników, to faktycznie ma zdolności terapeutyczne.

Zawarty w wodzie wodór molekularny H2 jest w stanie przedostać się do wnętrza komórek, a dokładniej do ich mitochondriów. Tam bierze udział w licznych procesach, których efektem jest wzmocnienie komórki i poprawa jej wydajności. Z tego względu woda Redox to idealne rozwiązanie także dla sportowców, którym zależy na osiąganiu coraz lepszych wyników.

Na co zwrócić uwagę, wybierając generator wody Redox?

Wraz ze spopularyzowaniem badań dotyczących wody Redox zainteresowanie generatorami wody wodorowej wzrosło. Dziś na rynku można przebierać wśród licznych modeli. Który zatem wybrać? Aby woda nasycona wodorem faktycznie miała terapeutyczne właściwości, stężenie wodoru musi wynosić co najmniej 1,2 mg/L. To właśnie na tę wartość należy zwrócić szczególną uwagę.

Gdy generator wody wodorowej znajduje się w domu, woda Redox jest w zasięgu wszystkich domowników. Liczy się zatem ich wygoda – urządzenie powinno być łatwe w użyciu, najlepiej też, aby możliwe było jego podłączenie bezpośrednio do sieci wodociągowej. To sposób, aby uniknąć systematycznego uzupełniania zbiornika z wodą.

Woda Redox będzie korzystnie wpływać na organizm jedynie wówczas, gdy stężenie wodoru będzie odpowiednio wysokie. Z tego względu czyszczenie generatora nie powinno być skomplikowane, a filtry do niego muszą być ogólnodostępne.

Woda Redox dla całej rodziny

Badania przeprowadzone przez japońskich naukowców potwierdziły, że woda Redox jest w pełni bezpieczna zarówno dla najmłodszych, osób dorosłych, jak i seniorów. Poza tym, że świetnie gasi ona pragnienie, z powodzeniem można ją wykorzystać do mycia owoców i warzyw, a także pielęgnacji ciała czy przyrządzenia skutecznych, odżywiających domowych kosmetyków.

Zakup generatora wody Redox to jednorazowy koszt. Producent Generatora RaRa wyliczył, że nabycie urządzenia zwraca się już po dwóch latach jego używania. Może czas zainwestować w swoje zdrowie?

Źródło: https://wodah2.com/woda-redox-co-warto-o-niej-wiedziec/

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.