Gdzie zrobić bezbolesną liposukcję?

Mateusz Nowak
03.11.2022

Liposukcja to zabieg odchudzający. Na rynku medycyny estetycznej funkcjonuje kilka zabiegów z tej dziedziny: wyróżniamy m.in. lipolizę iniekcyjną, chirurgiczną oraz lipolizę laserową. Ostatni z zabiegów opiera się na najnowocześniejszej technologii, którą chętnie wybierają świadomi klienci. Oprócz tego, że efekty tego rodzaju lipolizy są najskuteczniejsze, jest to również najbezpieczniejsza i najmniej bolesna opcja odchudzania medycznego. Oparta na działaniu platformy Fotona Dynamis Sp Pro sprawia, że ciało odzyskuje smukłość. Pacjenci zrzucają z obwodu do ok. 25 centymetrów i ponownie mieszczą się w ubrania o niższych rozmiarach.

Czy liposukcja laserowa boli?

Liposukcja laserowa polega na naświetlaniu skóry laserem. Co za tym idzie, ie wymaga bezpośredniego ingerowania w naskórek za pomocą metod chirurgicznych. Redukcja odbywa się na poziomie tkanek, które są podgrzewane za pomocą lasera. Gabinety medycyny estetycznej, które dysponują urządzeniami takimi jak Fotona Dynamis Sp Pro, słusznie nazywają lipolizę laserową zabiegiem bezbolesnym. Fotona jest bowiem wyposażona w specjalną chłodziarkę, która niweluje ciepło generowane przez urządzenie. Dzięki temu obszar skóry poddany pod zabieg jest systematycznie chłodzony i, tym samym, znieczulany.

Jak wygląda liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa w Wellclinic składa się z dwóch kluczowych etapów wykonywanych technologią Fotona TightScuplting. Pierwszy z nich polega na redukcji tkanki tłuszczowej - długie impulsy wywoływane przez laser Nd:Yag ujędrniają głębsze struktury skóry i usuwają zbędną masę. Zabieg odchudzający wykonywany jest za pomocą specjalnego skanera, który szybko i precyzyjnie aplikuje energię, przy jednoczesnym stałym kontrolowaniu temperatury na powierzchni skóry. Natomiast drugi etap z pomocą lasera Fotona Er:Yag ma na celu lifting skóry, prowadzący do napięcia i wygładzenia zewnętrznych obszarów ciała, także niedoskonałości ciała jak cellulit. 

Które kliniki prowadzą bezbolesną liposukcję?

Wellclinic to warszawski gabinet medycyny estetycznej, który wykonuje lipolizę laserową urządzeniem Fotona Dynamis Sp Pro. To absolutny ewenement na rynku medycznym. Fotona jest niezwykle droga, jednak cena przekłada się na skuteczność zabiegu. Liposukcja laserowa w Wellclinic spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, w związku z tym, oddaje wrażenie metamorfozy. Pacjenci tracą około 25 cm w obwodzie talii czy ud, a redukcja nie obciąża ich nieprzyjemnym okresem rekonwalescencji. Wellclinic cyklicznie udostępnia klientom promocje, dzięki którym mogą oni wykonać zabiegi w korzystnych cenach. Z kolei pełen pakiet laseroterapii obecnie kosztuje 3490 zł, przeceniony z 5200 zł.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.