Zabiegi urodowe, na które powinnaś zacząć zbierać pieniądze

Marek Szydełko
10.10.2022

Dbanie o urodę powinno być procesem ciągłym. Tyle teoria. W praktyce wiele z nas nie ma na to czasu, ani tym bardziej niezbędnych kompetencji, aby fundować sobie samodzielnie przeprowadzone zabiegi urodowe. Dlatego od czasu do czasu warto odwiedzić profesjonalny gabinet i już podczas jednej wizyty nadrobić wcześniejsze zaniedbania. Takie zabiegi są oczywiście dość kosztowne, dlatego warto na nie odkładać pieniądze. Kilka propozycji znajdziesz w naszym poradniku.

Makijaż permanentny brwi

Jest to świetny zabieg urodowy dla każdej kobiety, która ma rzadkie brwi i nie lubi wykonywać ich makijażu lub efekty są niesatysfakcjonujące. Makijaż permanentny to nietani zabieg, ale uwierz, że jeśli przeprowadzi go specjalistka, to będziesz bardzo zadowolona.

Depilacja laserowa

O tym zabiegu marzy niejedna kobieta. Na szczęście depilacja laserowa tanieje z roku na rok, na co wpływ ma coraz większa konkurencja między gabinetami. Na dobry początek warto odłożyć pieniądze na pozbycie się tego najbardziej niechcianego owłosienia, na przykład pod pachami czy w okolicy bikini. Koszt to od kilkuset złotych wzwyż.

Mezoterapia igłowa

Świetny zabieg, który stanowi taki kanon profesjonalnego dbania o urodę. Mezoterapia igłowa jest przy tym zabiegiem dość uniwersalnym, ponieważ doskonale sprawdza się do oczyszczania cery, nawilżania oraz usuwania przebarwień czy niwelowania zmarszczek. Na ten zabieg powinnaś zacząć zbierać już dziś.

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy niesłusznie jest kojarzony wyłącznie z powiększaniem ust. W rzeczywistości zastosowanie tej naturalnej substancji jest znacznie szersze. Zabiegi z kwasem hialuronowym sprawdzają się chociażby do niwelowania zmarszczek, likwidowania wyraźnej asymetrii twarzy, w tym ust, a także poprawienia stopnia nawilżenia cery.

Osocze bogatopłytkowe

Fantastyczny zabieg przeciwzmarszczkowy z kategorii anti-aging. Osocze bogatopłytkowe daje spektakularne efekty, odejmując lat, spłycając zmarszczki, poprawiając jędrność cery oraz skóry szyi i dekoltu, a przy tym wspomagając terapię różnych dermatoz. Zabieg jest dość kosztowny, stąd warto na niego regularnie odkładać pieniądze.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.