Osocze bogatopłytkowe Magellan - rewolucja w odmładzaniu twarzy

Krzysztof Jagielski
26.09.2019

Organizm zdrowego człowieka jest jak doskonale działająca, precyzyjna maszyna – posiada zdolność odbudowy uszkodzonych komórek, co chętnie wykorzystuje medycyna estetyczna, oferując nam, coraz to nowe zabiegi upiększające. Jedną z wielu dobroczynnych substancji, która skutecznie odmładza i rewitalizuje ostrzykiwaną twarz i ciało, jest osocze bogatopłytkowe Magellan. Na czym polega ta terapia odmładzająca i jakie inne problemy skórne rozwiązuje słynny wampirzy lifting?

Dlaczego warto korzystać z zabiegów odmładzających?

Niestety czas nie działa na korzyść dla naszej urody – starzejąca się skóra jest coraz mniej elastyczna, jędrna, nawodniowa i gładka, zmienia się jej tekstura i koloryt, a my czujemy się gorzej, spoglądając ze smutkiem każdego dnia w lustro. Wiele kobiet nie chce akceptować tych negatywnych zmian w swoim wyglądzie i na szczęście wcale nie musi!

Zabiegi odmładzające mogą skutecznie powstrzymać proces starzenia się skóry i zapewnić nam młodzieńczy wygląd przez kolejne, długie lata. Jak potwierdzają wykwalifikowani specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, osocze bogatopłytkowe Magellan to jeden z najnowocześniejszych zabiegów anti-aging, który daje długotrwały efekt i ze względu na wykorzystanie materiału własnego pacjentki (czyli krwi) pod wieloma względami przewyższa inne terapie. Co warto wiedzieć o tej rewolucyjnej metodzie, która w ostatnich latach zdobyła ogromną popularność?

Osocze bogatopłytkowe Magellan - wykorzystaj potencjał swojej krwi!

Osocze bogatopłytkowe Magellan pozyskiwane jest z krwi pacjentki (stanowi około 55% jej składu). Ten fenomenalny i naturalny składnik, posiada szereg właściwości, dzięki którym wampirzy lifting zapewnia kobietom spektakularny efekt odmłodzenia skóry. Czym różni się osocze bogatopłytkowe zdobywane metodą Magellan od zwykłego osocza? Otóż charakteryzuje się ono bardzo dużym stężeniem płytek krwi (odwirowany materiał jest bardziej skoncentrowany – posiada więcej składników stymulujących skórę do odnowy, niż w przypadku starszych metod). Z tego względu, że zabieg wykonywany jest na bazie krwi pacjentki, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji immunologicznej, co czyni terapię PRP bardzo bezpieczną nawet dla osób z alergią. Mezoterapia osoczem nie jest bolesna ani nie wiąże się z rekonwalescencją. Cała procedura trwa maksymalnie godzinę – iniekcja może dotyczyć nie tylko skóry twarzy, ale też głowy, szyi, dekoltu oraz dłoni. 

Jakie korzyści daje wampirzy lifting osoczem Magellan?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan daje pacjentkom mnóstwo korzyści, nie bez przyczyny na wampirzy lifting, tak chętnie decydują się liczne gwiazdy światowego formatu. Zabieg może być stosowany w celu:

  • poprawy ukrwienia skóry,
  • tworzenia nowych struktur kolagenu,
  • stymulacji wzrostu włosów,
  • korygowania blizn potrądzikowych.

Efekty zachwycą te panie, które zaobserwowały u siebie spadek jędrności i sprężystości skóry, niejednolity koloryt, zmarszczki, bruzdy, wypadanie włosów, przerzedzenie i ich słabą, ogólną kondycję. Ostrzykiwanie wypreparowanym z krwi osoczem o dużym stężeniu płytek krwi, przyniesie pozytywne rezultaty również tym kobietom, które walczą z nieestetycznym rumieniem na twarzy lub odczuwają dyskomfort podczas współżycia, gdyż osocze może również być wprowadzane podskórnie w okolice intymne.

Podsumowując, innowacyjne zabiegi na bazie osocza bogatopłytkowego (tzw. zastrzyki młodości) są antidotum na naprawdę wiele problemów skórnych, dedykowane zwłaszcza dla tych osób, które potrzebują głębokiej regeneracji tkanek i pewnych efektów, ale nie chcą korzystać z wypełniaczy, czy metod chirurgicznych.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat dobroczynnego działania osocza bogatopłytkowego Magellan oraz poznać inne, równie skuteczne zabiegi odmładzające z obszaru medycyny estetycznej, które szybko i bez ingerencji chirurgicznej poprawią Twój wygląd? Odwiedź koniecznie stronę internetową warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie