Domowe SPA z masażem ostukującym

Remigisz Szulc
07.10.2019

Masaż całego ciała, czy też poszczególnych jego partii przynosi niezwykłe rozluźnienie po męczącym dniu, intensywnym treningu, czy źle przespanej nocy oraz pozwala wspaniale się zrelaksować. Jest to również sposób na pozbycie się bardzo wielu dolegliwości bólowych, czy też metoda na poprawę kondycji i wyglądu całego ciała. Jednym ze sposobów na głębokie odprężenie jest masaż ostukujący. Jest to technika, która nie tylko poprawia ogólne samopoczucie poprzez rozluźnienie mięśni, ale również pozwala na złagodzenie bóli mięśniowych i stawowych (również przewlekłych) w okolicach karku, nóg, czy na linii kręgosłupa, aż do dolnej części pleców (lędźwi).

Masaż ostukujący może też pomóc przy skurczach i sztywności mięśni oraz przy tzw. ostrodze piętowej, czyli mocnym bólu i ucisku na pięcie stopy. Zabieg możemy wykonać, stosując specjalny aparat do masażu ostukującego. Jednym z dostępnych obecnie rozwiązań jest masażer ostukujący MediGun. Urządzenie realizuje dogłębny masaż dzięki 3-stopniowej regulacji prędkości. Poziom 1 wykonuje 1800 uderzeń na minutę, poziom 2 już 2400 uderzeń na minutę, a poziom 3 aż 3200 uderzeń na minutę. Masażer wibracyjny posiada również 4 różne, wymienne głowice masujące, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów i dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb.

Głowica okrągła idealnie rozmasuje duże grupy mięśni, rozwidlona dobrze sprawdzi się w momencie masażu mięśni wzdłuż kręgosłupa, punktowa przyniesie natychmiastową ulgę w przypadku bólu i napięcia mięśni w wybranych punktach na ciele, a płaska świetnie rozluźni wszystkie części ciała. Masażer do masażu ostukującego MediGun jest ponadto jednym z najcichszych tego typu urządzeń. Charakteryzuje go głośność pracy na poziomie jedynie 50 dB. Masażer MediGun to wyjątkowe, nowoczesne urządzenie, które pozwoli na poprawienie kondycji i wyglądu konkretnych partii mięśniowych, takich jak uda, pośladki, czy brzuch. Będzie ono doskonałe także w przypadku masażu sportowego. Trening, który ma na celu wypracowanie pięknego i wysportowanego ciała, wiąże się bowiem z częstym bólem mięśni spowodowanym zakwasami po intensywnym wysiłku fizycznym. Masażer ostukujący przyniesie ulgę i odprężenie, co da jeszcze większą satysfakcję i przyjemność z uprawianego regularnie sportu.

MediGun to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy kosztownych wizyt w gabinecie masażysty, czy fizjoterapeuty. Dzięki temu wyjątkowemu masażerowi życie stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze, a przede wszystkim oszczędzimy tak cenny obecnie dla każdego z nas czas. Jest to idealna recepta na perfekcyjne, zrelaksowane ciało oraz świetne samopoczucie każdego dnia.

Sprawdź najlepsze urządzenie do użytku domowego wykorzystujące technikę masażu ostukującego: masażer MediGun

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.